• {{items.Adi}}

J457 Refraktometre

3 model/konfigürasyonu mevcuttur. Hepsi, numune sorunlarını otomatik olarak algılayarak, doğru Kırılma İndeksi (RI) ve BRİKS ölçümlerini neredeyse garanti eden Rudolph’un özel Smart Measure™ Teknolojisine sahiptir. J457 Refraktometre, prizmanın uygunsuz temizlendiğini, yetersiz numune olduğunu veya cihazın yanlış kalibre edilip edilmediğini belirleyebilir. Tezgahta az yer kaplayan, duvara monte edilebilen ve uzaktan okuma fabrika konfigürasyonu gibi çeşitli konfigürasyonları mevcuttur. Tüm modellerde dijital dokunmatik ekran ve Peltier Teknolojisini kullanan Çift Sıcaklık Kontrol Sistemi bulunur.J457 Refraktometreyi kullanmak, prizmaya bir numune yerleştirmek, kapağı kapatmak ve sonucu okumak kadar basittir. Hepsi sadece birkaç saniye içinde gerçekleşir. ABBE tipi refraktometrelerdeki gibi eşleşecek gölge çizgileri yoktur. Herhangi bir operatör kaynaklı sapmaya neden olacak manuel ayar gerektiren bir göz merceği bulunmaz. “Sabit modda iken ölç” seçildiğinde, J457 Refraktometre, bir ölçümü başlatmadan önce numunenin elektronik olarak önceden tanımlanmış bir sıcaklığa ısıtılmasını veya soğutulmasını otomatik olarak bekler.Rudolph J457 Refraktometre, rutin ölçümleriniz için bir Doldur ve Devam Et (Load and Go) ölçüm özelliği ile yapılandırılabilir. Bir ölçümü başlatmak, prizmaya bir numune yerleştirerek başlar. Basılacak bir tuş yoktur ve tüm ölçümler belirlenen Metoda göre yapılır. Bu, J457’nin Doldur ve Devam Et (Load and Go) rahatlığıyla yüksek düzeyde hassasiyetini ve performansını korumasını sağlar. Rutin ölçümlerin ne kadar kolay yapılabileceğini görmek için aşağıdaki videoya bir göz atınız.

J457 Refraktometre, Rudolph Refraktometre Ürün Serisindeki en yetenekli cihazdır.

J457 Refraktometre Çok Yönlü Veri Depolama Seçenekleri

J457 Refraktometre, herhangi bir laboratuvarın ihtiyaçlarını ve herhangi bir uyumluluk gereksinimini karşılamak için çeşitli veri depolama seçenekleri sunar.
32 GB yerleşik belleğe sahip J457, bağımsız olarak çalışabilir. Belleği genişletmek veya verileri bir PC’ye kolayca taşınabilir hale getirmek için flaş disk kullanılabilir.
J457 ağınıza veya bilgisayara kolayca bağlanabilir.

Tüm J457 Refraktometre Modellerinde Bulunan
Smart Measure™ Özellikleri

- Kirli prizma algılama
- Yanlış kalibrasyon tespiti
- Yetersiz numune dolum tespiti
- Çapraz bulaşmayı algılama
- Uygun olmayan sıfırlama su tespiti
- Prizma yüzeyinde hapsolmuş hava kabarcığı algılama

J457 Refraktometre

{{items.Soru}}