• {{items.Adi}}

AUTOFLEX M68

Yüksek Performanslı Laboratuvarlar için Tam Esneklik Otomatik Laboratuvar Numune İşleme Sistemi ile Yoğunluk, Özgül Ağırlık, Kırılma İndeksi, Renk ve pH ölçümü

Yüksek Performanslı Laboratuvarlar için Tam Esneklik Otomatik Laboratuvar Numune İşleme Sistemi ile Yoğunluk, Özgül Ağırlık, Kırılma İndeksi, Renk ve pH ölçümü

AutoFlex® M68 Otomatik Örnekleme Çözümü

Yoğunluk, Özgül Ağırlık, Optik Çevirme, Spesifik Çevirme, Kırılma İndisi, Brix, Üre, Renk (Yansıma ve geçirgenlik), pH ölçümlerini ve daha fazlasını otomatik örnekleme (auto sampling) çözümlerimiz ile otomatikleştirin.

- Kendi Kendini Doğrulayan Sistem – günlük sistem doğrulamasını çalıştırmayı çok kolaylaştırır. Bu, günlük rutininizde herhangi bir kesinti olmaksızın istediğiniz sıklıkta yapılabilir.

- Numune Şişesi Çeşitliliği – Zamandan ve paradan tasarruf sağlar ve numuneyi bir yerden bir yere boşaltmaya gerek olmaz. Otomatik örnekleme ile alışık olduğunuz aynı numune kabını kullanın, 4 Dram, 1 oz. , 1/2 oz. , 16x100mm, 13x100mm, 13x7mm, 5mL ve daha fazlası.

- Esnek Metot Seçimi – Günümüz laboratuvarlarında döngüye giren numune çeşitliliği ile numunelerinizi zahmetsiz bir şekilde işleyebilecek bir sisteme sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Rudolph Research Analytical’daki hedeflerimizden biri, kullanıcı için işleri otomatik örnekleme ile basitleştirmektir. Her numune farklı numune doldurma modu ve/veya parametreleri, ölçüm parametreleri, ölçüm kriterleri, sıcaklık, iğne temizleme parametreleri gerektirebilir.

- En Gelişmiş Güvenlik Özellikleri – Numune şişesi olmadığında iğne çıkmaz.

- Sağlam – Gelişmiş son teknoloji ile çalışın. En yüksek kalite ve yedekleme sağlamak için askeri sınıf kablolar ve devreler. AutoFlex®, en zorlu laboratuvar ortamlarının üstesinden gelmek için üretilmiştir. Metal çerçevesi ve kapakları, herhangi bir kazara kimyasal dökülmesine dayanabilir.

- Acil Numune – Kullanıcının aktif çalışmayı kesintiye uğratmadan acil bir numuneyi çalıştırmasına izin verir. Koruyucu kapağı kaldırmadan, numune yer değiştirmeden…

- Refakatsiz Çalıştırma – AutoFlex® otomatik örnekleme, operatörü yüksek atık kavanozu durumuna karşı uyaracak zekaya sahiptir.

- Eşsiz Özellikler – Numune kimliği barkodunuzu (örn. QR, PDF417 veya 2D etiketler) okumak için başlat düğmesine basın ve şişe dönüşünü izleyin. Sistem Yoğunluk, SG, OR, SR, RI, Brix, CIE L*a*b*, Gardner, ABS, %T, Kobalt, pH’ı ölçer ve sonuçları otomatik olarak LIMS, SAP veya herhangi bir tescilli veri yönetim sistemine aktarır.

- Numune Kimlik Listesinin İçe Aktarımı – Numune etiketlerine gerek kalmadan, numune sırasını otomatik olarak doldurmak için numune bilgilerinin tam bir listesi kaydedilebilir ve cihaza transfer edilebilir.

- Hızlı ve Verimli – Döngü başına 1,5 ila 8 dakika (Doldurma, ölçme ve temizleme)

Otomatik Örnekleme (auto sampling) ile Otomatik Veri Toplama

Otomatik örnekleme ile otomatik numune doldurma, elektronik veri kaydını, numune bilgilerini yönetir ve operatör hatalarını azaltır. Test tüpleri ve şişeler, yerleşik bir barkod ve etiket okuyucu ile sistem tarafından otomatik olarak tanımlanabilir.

- Herhangi bir barkod biçimini kullanılabilir: PDF 417, 2D Matrix, UPC veya laboratuvarınızın seçtiği herhangi bir barkod.

- Barkod, Numune Bilgisi olarak kaydedilir, ölçümler alınır ve veriler bir USB’ye, Ağ Sunucusuna, LIMS’e veya herhangi bir veri depolama sistemine aktarılabilir.

- Numune şişeleri, numune tüpü veya şişe üzerindeki her bir barkod, okuyucudan geçerken döndürüldükleri için, numune şişelerinin etiketlenmesi de basitleştirilmiştir

Autoflex® M68 Otomatik Örnekleme Daha İyi ve Uzun Yıllar Çalışacak Şekilde Tasarlandı

Rudolph R837 Otomatik Örnekleme (auto sampling) Sistemi sağlamdır ve zorlu laboratuvar ve endüstriyel uygulamalarında çalışması için özel olarak tasarlanmıştır.

- Üstün Malzeme Yapısı: Paslanmaz Çelik İğne, numune ve temizlik çözeltileri ile temas eden malzemeler PTFE, Teflon ve PEEK.

- Herhangi bir septumu delmek için yeterli güce sahip sağlam iğne.

- Yanlış hizalama hatalarını neredeyse tamamen ortadan kaldıran hassas tasarlanmış prob kolu ve numune rafları ile numune şişesini delmeyi asla kaçırmayın.

- Güvenlik koruması, elleri korur ve otomatik iğne numune olmaması durumunu algılar.

- Modüler tasarım, sistemi kompakt hale getirir ve tezgahta az yer kaplar.

Uygulama Esnekliği

AutoFlex® M68, geniş yelpazedeki numune tiplerini otomatikleştirmek için çeşitli cihazlar ve ölçüm metotları ile konfigüre edilebilir. Verimliliği artırmak isteyen, iş hacmi yüksek laboratuvarlar için mükemmeldir. M68; Meşrubat, Distile İçkiler, Şarap, Şurup ve diğer su bazlı numuneleri olan endüstrilerde Rudolph Research laboratuvar cihazlarıyla birlikte kullanıldığında mükemmeldir.

Rudolph’a Özel Fonksiyon:

Otomatik Örnekleme ile İğnenin Tamamen Temizlenmesi sayesinde Çapraz Numune Bulaşmasını Ortadan Kaldırın

Kendi kendini temizleyen iğne, her numune arasında iğnenin hem içini hem de dışını yıkayarak çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır. Ticari olarak temin edilebilen otomasyon sistemlerinin çoğu, numune iğnesinin yalnızca içini temizler, ancak iğnenin dışını temizlemeyi ihmal ederek önceki numunenin küçük miktarlarını yeni numunelere taşır.

Windows İşletim Sistemi ile Eşsiz Esneklik

Kullanıcı ara yüzü, operatörün bir ölçüm rutinini acil bir numune ile kesmesine olanak tanır. Magazindeki bir örneği hızlı bir şekilde bulup ölçmeniz gerekiyorsa, otomatik bulma özelliği sizin için arar ve ölçer.

Esnek Otomasyon Çözümü

- Otomatik Örneklemenin Başlat düğmesine basın ve Yoğunluk, Özgül Ağırlık, Kırılma İndisi, Optik Rotasyon, Spesifik Rotasyon, Renk ve pH’ı ölçün. Tüm sonuçlar, numune numarası, Lot numarası ile otomatik olarak LIMS, SAP veya veri yönetim sistemine gönderilir.

- Numune Şişesi Çeşitliliği: Test Tüpleri, Cam Şişeler, 1 OZ, ½ OZ, hemen hemen her boyutta şişe.

- Esnek magazin konfigürasyonları: 30’dan fazla müşteriye özel dizayn ile, tüplüklerimiz numune şişeleriniz veya tüplerinize göre yeniden tasarlanabilir.

- Esnek Metot Seçimi: Emme modu, çeşitli metotlarla peristaltik pompa sistemi

İğne Islatıcı

- İğne Islatıcı iğneyi temizler, temiz tutar ve numuneler arasındaki çapraz bulaşmayı azaltır

- Gerektiğinde çalıştırmak için programlanabilir, çalışmanın sonunda park pozisyonuna geçer.

Dolum Modu
Peristaltik pompa ile emiş

Viskozite Maks.
3000 mPa.s

Ölçüm süresi
1.5 – 4 dakika / ölçüm döngüsü (uygulamaya bağlı olarak)

Numune Hacmi
10 ila 20 ml

Uygulama Alanları
Bira, Şarap, Alkollü İçecekler, Meşrubat, Şuruplar ve su bazlı örnekler

Standart Numune Kabı
57ml

Seçenekler
Flakon döndürücü, Dedektör, Sabit barkod tarayıcı

{{items.Soru}}