• {{items.Adi}}

AUTOPOL III – Otomatik Polarimetre

AUTOPOL® III Otomatik Polarimetre, Rudolph’un iki dalga boyundaki İlaç ve Araştırma laboratuvarları için tasarladığı Otomatik Dijital Polarimetredir. Autopol III, Rudolph’un daha gelişmiş modellerine benzer, ancak basitleştirilmiş bir ara yüz ile Çift Dalga Boyu ve hassasiyet sunar. Polarimetre tüpünüzü numune haznesine yerleştirin, Başlat Tuşuna basın ve 25 saniyeden kısa sürede 5 sonucu alın…

İlaç Ürünleri ve Araştırma Laboratuvarları için geliştirilmiş Otomatik dereceli, iki dalga boylu Dijital Polarimetre modelidir. Autopol III akıcı ara yüzü ile, Çift dalga boyu ve gelişmiş diğer modellere benzer doğruluk sunar.

Autopol III Otomatik Polarimetre Standart Özellikleri:

- 589nm ve 546nm dalga boyları (Satın alma esnasında veya daha sonra gerektiğinde toplam 2-4 dalga boyu sipariş edilebilir)

- IQOQPQPQ belgeleri, kullanıcı tarafından seçilen 2 Temptrol® olmayan polarimetre tüpü veya Autopol III-T için 1 Temptrol® 100 mm polarimetre tüpü ve NIST sertifikalı 1 NIST izlenebilir kalibrasyon standardı içeren Eksiksiz Aksesuar Paketi.

- Sıcaklık ölçümü için dahili sıcaklık probu

- Sıcaklık Probu, bazı ilaç laboratuvarları tarafından kullanılan yüksek molar Hidroklorik Asitlere dayanması için mikron kalınlığında bir cam kaplama ile kaplanmıştır.

- Dahili Windows işletim sistemi ile ağ sunucusuna doğrudan bağlantı ve esnek USB Yazdırma

Autopol III Otomatik Polarimetre Opsiyonel Özellikleri:

- TempTrol™ Otomatik Elektronik Isıtma ve Soğutma

- 405nm, 436nm ve 578nm, dalga boyları (Satın alma esnasında veya daha sonra gerektiğinde toplam 2-4 dalga boyu sipariş edilebilir)

Ölçümden Sonra “Yazdır/Gönder” Tuşuna Basılarak
Numune Sıcaklığını İçeren cGLP/GMP Uyumlu Çıktı Alınabilir.

Autopol III Otomatik Polarimetre Aksesuar Paketleri

Peltier (Temptrol®) aracılığıyla sıcaklık kontrolü olmayan Autopol III Otomatik Polarimetre, aşağıda tercih edebileceğiniz üç farklı Otomatik Polarimetre Aksesuar Paketinden biri ile gelir.

Farklı numune tüpü konfigürasyonları, bir NIST İzlenebilir Kalibrasyon Standardı ve Sertifikası, iki Tungsten Halojen Işık Kaynağı lambası ve hedef hizalayıcı seçenekleri arasından laboratuvarınız için en doğru paket seçimini yapabilirsiniz.

Otomatik Polarimetre Aksesuar Paketi A

Bir adet 100mm, 6ml merkezden doldurulan cam polarimetre tüpü ve bir adet 100mm, 6ml merkezden doldurulan paslanmaz çelik ceketli hücre içerir.

Numune kalıntısı birikmesini önlemek için polarimetre tüpündeki cam çıkarılıp temizlenebildiğinden, bu bizim en popüler paketimizdir.

Bu paketteki tüm hücreler asitlerle uyumludur.

Otomatik Polarimetre Aksesuar Paketi B

Bir adet 50 mm cam ceketli sabit uçlu tüpün yanı sıra çıkarılabilir polarimetre tüpü camı olan bir adet 100 mm cam merkezden doldurulan polarimetre tüpü içerir.

Sabit uçlu polarimetre tüpü, eğitimsiz kullanıcılar tarafından yanlış montajı önler, ancak çok kırılgandır ve temizlenmesi zordur.

Bu paketteki tüm hücreler asitlerle uyumludur.

Otomatik Polarimetre Aksesuar Paketi C

Küçük hacim ve dayanıklılık için tasarlanmıştır ve üniversiteler arasında çok popülerdir.

Her tüpün kırılmaya karşı ömür boyu garantisi vardır. Ayrıca her biri kolayca doldurulur ve polarimetre tüpü camları çıkarılabilir.

Polarimetre tüpleri kolay temizlenebilir ve değiştirilebilir.

Polarimetre tüplerinin 50mm, 100mm ve 200mm uzunluğundaki versiyonları mevcuttur. Tüp hacimleri 0,5ml ila 15ml arasında değişir

{{items.Soru}}