• {{items.Adi}}

AUTOPOL VI - Laboratuvar Polarimetresi

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, en zorlu analitik laboratuvarlar için bir Araştırma Polarimetresi olarak tasarlanmıştır. Laboratuvarınız en yüksek hassasiyeti sağlaması ve en katı uyumluluk standartlarını karşılaması gerekiyorsa, AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi uygulamanızın gerektirdiği ölçüm, sıcaklık kontrolü, iletişim ve veri izleme özelliklerine sahiptir.

En zorlu analitik laboratuvarlar için geliştirilmiştir. Laboratuarınız en yüksek düzeyde doğruluk gerektiriyorsa Autopol VI standartları Ölçüm, Sıcaklık Kontrolü, İletişim Veri İzleme Yeteneklerini karşılamak için İhtiyaç duyduğunuz en katı uyumluluk gereksinimlerini karşılar

Endüstri Standardı AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi Eşsiz Hassasiyet: ± 0.0003° Arc

Rasemik Çözeltiler ve çok düşük konsantrasyonlu numuneler için, AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, benzersiz 4. ondalık optik çevirme hassasiyeti sağlar.

Autopol V PLUS ve AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, günümüzün küresel ilaç şirketlerini tatmin edecek 21CFR Part 11 uyumluluğu, NIST izlenebilir kalibrasyon standartları ve dünya çapında kurulum listesi gibi validasyon ekipmanlarına ve özelliklerine sahiptir.

Rudolph Research, Autopol® V Plus ve AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi kalitesini, doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini tercih eden binlerce memnun müşteriye sahiptir.

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi Standart Özellikler ve Aksesuarlar

- TempTrol™ – Elektronik soğutma ve ısıtma

- Altı Standart Dalga Boyu: 365nm, 405nm, 436nm, 546nm, 589nm ve 633nm

- 21CFR11 Uyumluluğu: Yerleşik veya ayrı bir bilgisayar tarafından

- Yurt içi 3 yıl garanti ve 20 yıl destek garantisi

- Uluslararası garanti ülkeye göre değişir

- Standart Aksesuarlar: TempTrol™ NIST İzlenebilir Kuvars Plakası (3 nokta), TempTrol™ 100mm Seramik Polarimetre Tüpü, TempTrol™ Sıcaklık Doğrulama Tüpü, Termoprob ve Dahili Numune Ölçüm Probu

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi Çok Yönlü İletişim Yeteneği

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresinin standart iletişim paketi şunları içerir:

- Ağ Kablosu Bağlantısı için Ethernet bağlantı noktası

- 3 USB bağlantı noktası

- 2 RS 232 bağlantı noktası

- Kolayca USB Klavye, Barkod Tarayıcı veya Mouse bağlayın

- 32GB Sabit Kompakt Flash Veri Depolama

Aşağıdakileri yapabilirsiniz:

- İnternet bağlantısı üzerinden uzaktan test ve teşhis için Rudolph’un servis departmanına doğrudan bağlanın

- USB aracılığıyla herhangi bir Windows® tabanlı yazıcıya veya Windows® Yazdırma Kitaplığı aracılığıyla doğrudan sunucuya bağlanın

- Ölçüm verilerini doğrudan Ağınıza/Sunucunuza kaydedin

Autopol® V PLUS ve AUTOPOL VI Laboratuvar Polarimetresi, Rudolph’un Özel TempTrol™ Elektronik Sıcaklık Kontrol Sistemini Kullanır

USP <781>, 25°C ± 0.5°C’de (başka bir sıcaklık belirtilmedikçe) optik rotasyon ölçümleri gerektirir. Avrupa Farmakopisi, başka bir sıcaklık belirtilmedikçe 20° ± .5°C’de optik rotasyon ölçümlerinin yapılmasını gerektirir.

Sıcaklık kontrolü ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Autopol® IV ve Autopol® V PLUS Dijital Polarimetreye özel TempTrol™ Sistemi (Patent No. 6,717,665) su banyosu veya herhangi bir su sirkülasyonu olmadan birkaç dakika içinde ölçümünüzü yapar.

TempTrol™ Sistemi, 100 mm, 200 mm polarimetre tüpünün veya Kuvars Plakanızın tek tuşa basarak sıcaklık kontrolüne izin verir. Sıcaklığı ayarlayın, “ölç” düğmesine basın ve uzaklaşın. Autopol® önceden tanımlanmış bir sıcaklığa kadar ısıtır, soğutur ve ardından size tek bir kolay adımda sonucu verir.

Patentli TempTrol™ Teknolojisi Su Banyosu İhtiyacını Ortadan Kaldırır.

TempTrol™ Sisteminin Çalışma Şekli:

Polarimetre ölçüm odasındaki TempTrol™ ısıtma ve soğutma transfer yüzeyi

Asit dirençli NEDOX™ ve Peek™ malzemelerle üretilmiş, birbiri ile eşleşen ısıtma ve soğutma transfer yüzeyine sahip TempTrol™ polarimetre tüpü

Dokunmatik ekran aracılığıyla sıcaklığı (örneğin: 20°C veya 25°C) seçin.

USP, EP, JP veya BP belirtilen sıcaklığın ±0,2°C (normalde 20°C veya 25°C ±0,5°C) içinde ölçüm yapmak için TempTrol™ polarimetre tüpünü TempTrol™ donanımlı AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi numune odasına yerleştiriniz.

Sıcaklık Performansının Geçerliliğini Doğrulamak

Rudolph, her TempTrol™ sistemiyle birlikte bir sıcaklık doğrulama tüpü sağlar.

İsteğe bağlı NIST izlenebilir Termo Probu ile birlikte sıcaklık doğrulama tüpü, polarimetre ve tüpün sıcaklık kontrol performansını ±0,2°C’ye doğrulamak için tasarlanmıştır.

cGMP/GLP Yazdırma

Ölçüm raporları bir Excel veya PDF dosyası olarak kaydedilebilir, hızlı ve kolay bir şekilde düzenlenebilir.

Doğrudan AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresinden logoları içe aktarabilir ve şirketinizin özelleştirilmiş Analiz Sertifikanızı yazdırabilirsiniz.

Validasyon ve Kalibrasyon

Rudolph Research Analytical, laboratuvar polarimetrenizin çalışma performansını düzenli olarak doğrulamanız gerektiğini bilir. Bu nedenle AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, sıcaklık kontrolü, sıcaklık ölçümü ve optik ölçüm işlemlerinin doğru ve tekrarlanabilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli aksesuar, doğrulama ekipmanları ve otomatik kalibrasyon işlevleriyle birlikte standart olarak gelir.

Tüm işlevler, AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresisıvı sızdırmaz dokunmatik ekran aracılığıyla basit ve rahat bir şekilde değerlendirilir.

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi ile Eşsiz Doğruluk

AAUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, Rasemik Çözeltiler ve çok düşük konsantrasyonlu numuneler için benzersiz 4. ondalık optik çevirme hassasiyeti sağlar.

Windows Tabanlı Sezgisel Ara Yüz ve Bağlantılar

- 32GB dahili hafıza, ölçüm verilerinin kaydedilmesi için neredeyse sınırsız kapasiteye izin verir. AUTOPOL® VI ağa bağlanmaya hazırdır ve veriler doğrudan sunucunuza veya istenilen herhangi bir dosyaya kaydedilebilir.

- AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi’nin dokunmatik ekranından doğrudan internet erişimi mümkündür. Windows navigasyonu, metot oluşturma ve sorun gidermeye yardımcı olmak için cihazınıza uzaktan erişebilen Rudolph Research Analytical’ın Servis ve Teknik Destek Ekibi ile gerçek zamanlı iletişim sağlar.

- Windows tabanlı işletim sistemi o kadar sezgiseldir ki çoğu operatör kılavuza ihtiyaç duymaz. Ancak kılavuza başvurmak isterseniz, doğrudan AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi’nin dahili belleğinden ulaşabilirsiniz.

- 3 USB bağlantı noktası; mouse, klavye, yazıcı, barkod okuyucu veya flaş diske hızlı ve kolay bağlantı sağlar. Cihazın ön tarafında 1, arkasında 2 USB bağlantı noktası bulunur.

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi Esnek Metot Yönetimi

En yaygın testlerinize uygun, doğru metodu hemen seçmek için kendi ölçüm metotlarınızı oluşturun. Kendi özel metotlarınızı ayarlamak, aşağıda gösterilene benzer birkaç ekranı doldurmak kadar basittir.

Tam 21 CFR Part 11 Cihaz Seviyesi Uyumluluğu

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi’nin 21CFR Part 11 yazılım modülü, kullanıcı dostu dokunmatik ekran aracılığıyla kolayca etkinleştirilir. Bu modül size aşağıdakilerle tam uyumlu Dijital Polarimetre sağlar:

- Elektronik İmza

- Erişim seviyeleri

- Dahili yazma korumalı depolama

- Benzersiz şifreler

- Doğrudan sunucuya gönderilen korumalı belgeleri yazın

- Denetim ve izlenebilirlik (Audit Trail)

Asit Dayanıklılığı

AUTOPOL-VI Laboratuvar Polarimetresi, Rudolph’un geliştirilmiş Hastelloy™ seçeneğiyle standart olarak gelir. Bu seçenek, 6 Molar HCl gibi asitlere karşı direnci arttırmak için Hastelloy Polarimetre tüpü ve Silco Steel™ polarimetre odası içerir.

{{items.Soru}}