• {{items.Adi}}

DDM 2909 Otomatik Yoğunluk Ölçer

Rudolph DDM 2909 otomatik yoğunluk ölçer, Peltier numune sıcaklık kontrolü, tüm ölçüm aralığında viskozite düzeltmesi, referans osilatör, Kabarcık tespiti ve kolay analiz için VideoViewTM entegre göstergesine sahiptir. GMP / GLP ile tam uyumludur. DDM 2909, Windows esnek yapısı ile ethernet portundan lokal ağınıza bağlanabilir, Rudolph Araştırma ve Teknik Destek hizmetlerine de uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. DDM2909 Yoğunluk Ölçer, Brix, Alkol, API ve birçok çeşitli laboratuvar reaktiflerini içeren 20 yoğunluk-konsantrasyon tablosuyla birlikte gelir. Sınırsız sayıda ek tablo, polinom ve formül eklenebilir.

DDM2909 Yoğunluk Ölçer, bütünleşik numune Peltier sıcaklık kontrolü, tam aralık viskozite düzeltme, referans osilatör ve kolay kabarcık tespiti için VideoViewTM gibi işlevlere sahiptir ve tamamen GMP/GLP Uyumludur.

Fabrika kurulumlu yoğunluk ölçüm metodları, yaygın uygulamalara uygun doğru metodun hemen seçilmesine olanak tanır. 

Benzersiz yoğunluk ölçüm uygulamaları için, laboratuvarınızda kullanılan yoğunluk ölçüm metodlarını eşleştirmek için Konsantrasyon Tablolarını, Formülleri ve Polinomları kullanarak numune yöntemi oluşturabilirsiniz. Aşağıda birçok olası özelleştirilmiş örnek yöntemden sadece birkaçını görebilirsiniz:

- Hidroklorik Asit Baume

- Sülfürik Asit Normalliği

- Gazların ve Aerosollerin Yoğunluğu

- İtici Madde Oranı

- Kurşun İçeriği

- Asitte ppm Altın

- Heptanda % Toluen

- Yağlayıcıdaki Yağ

- Metanolün Mol Kesri

- % HNO3

- Monomer Solüsyonu

- Potasyum Permanganat

- Hidrojen Peroksit

- EDTA’nın Molar Solüsyonu

- Ürin SG

- Tatlandırıcılar

- Sodyum Hidroksit

VideoView™, canlı video görüntüleme ile örneklerinizde üstün yüksek çözünürlüklü görsel kabarcık algılama sağlar. Rudolph’un endüstri lideri 10x büyütme, numunede varsa kabarcıkların belirlenmesine yardımcı olur.
Video netliği, büyütme ve çözünürlük, numunenizde tespit edilmesi zor küçük hava kabarcıklarını görmek için daha fazla zorlamaya gerek olmadığı anlamına gelir. Rudolph’un özel VideoView™ özelliği, Patent #7,437,909 ile korunmaktadır.

DDM2909 Yoğunluk Ölçer’in standart iletişim paketi şunları içerir:

- Dokunmatik Kullanıcı Ara Yüzü

- 5 adet USB bağlantı noktası (3 arka-2 ön)

- 2 adet RS232 portu

- Ağ bağlantısı için ethernet portu, klavye, barkod tarayıcı, fare, ağ özellikleri

Standart Aksesuarlar

DDM2909 Yoğunluk Ölçer standart aksesuarları şunlardır:

- Hızlı Başlangıç Kılavuzu

- Yıkama/Numune Atık Kabı

- Doldurma Nozulları

- Luer Şırıngaları

- Bağlantı Parçaları ve Hortumlar

- Kullanım Klavuzu

- Kurutma Pompası: Durulamadan sonra ve bir sonraki ölçümden önce hücreyi hızlı bir şekilde kurutmak için kullanılan dahili Kurutma Pompası, toplam numune analiz süresini kısaltır. Numune ve durulama solventleriyle kirlenmeyecek şekilde akıllıca yerleştirilmiş hava kurutma hortumu.

{{items.Soru}}