• {{items.Adi}}

Edwards nXDS6iC Vakum Pompası

Edwards'ın bu yeni nXDS6iC kuru kaydırmalı pompa serisi, olağanüstü pompalama kabiliyetine, üstün vakum performansına ve son teknoloji tasarım özelliklerine sahiptir. Edwards nXDS6iC, sınıfındaki en iyi performans gösteren pompadır. nXDS6iC, diğer pompalardan 20 kata kadar daha sessizdir. Akıllı kontrol işlevleri ve beş yıla kadar servis aralığı, düşük maliyet sunarak onu günümüzün en gelişmiş teknolojileri için tercih edilen küçük kuru pompa haline getirmiştir.

Lyovapor L - 200 için yüksek kimyasal kararlılığa ve 50 Hz ve 60 Hz'de 6 m3 / saat pompalama hızına sahip kuru kaydırmalı vakum pompası ( Edwards nXDS6iC ).

Edwards nXDS - 6iC, nXDS 6iC, pompalar, hidrokarbon yağlayıcıları ile birlikte tüm yataklar vakum alanından izole edildiğinden gerçek anlamda kuru vakum pompalarıdır. nXDS6i, tamamen yağsız, kuru kaydırmalı pompalarda yeni nesildir ve XDS5'in yerini alır. nXDS, daha düşük nihai basınçlar, daha düşük güç tüketimi ve daha düşük gürültü ile birlikte artan pompalama hızları sunarak eski XDS pompalarını geliştirir. Gaz balast, su, solventler, seyreltik asitler ve bazlar dahil olmak üzere yoğuşabilir buharların pompalanmasına izin verir. nXDS pompaları ayrıca uç conta değişiklikleri arasında önemli ölçüde daha uzun ömür sağlayan en son uç conta teknolojisine sahiptir. Otomatik algılamalı voltaj girişine sahip entegre inverter sürücü, küresel olarak optimize edilmiş pompalama performansı sunar. nXDS pompaları, tamamen sahada servis yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

{{items.Soru}}