194x228 ÜRÜN GRUBU

Bu ürün yelpazesi, kimya, petrol, ilaç, petro-kimya ve içecekler dahil olmak üzere yoğunluk ölçer (densitometre) ihtiyacı gerektiren birçok endüstrideki araştırma ve üretim çalışmaları için idealdir.

194x228 ÜRÜN GRUBU

İlaç, Kimya, Petrol, Petro-Kimya, Gıda, İçecek, Aroma, Esans ve Alkol sektörlerine hizmet vermekteyiz. Tüm cihazlarımız rekfraktif indeks, kırılma indeksi, brix, tuzluluk ölçümü gibi spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli modeller ve çok sayıda konfigürasyon sunuyoruz.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Rudolp Research Polarimetre ailesi, kimya, şeker, ilaç, kozmetik, uçucu yağ Spesifik Rotasyon ve Optik Rotasyon ölçümlerini yapabileceğiniz, eğitim ve üniversite laboratuvarları dahil tüm laboratuvarlarda kullanıma uygundur.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Rudolph Sakarimetre cihaz grubu, AUTOPOL® 589, 880, 880 Plus ve 880T Otomatik dijital cihazlar, Rudolph’a özel polarimetre tüpü kullanışlılığı ile 0.01°Z tekrarlanabilirlik ve hassasiyet, kanıtlanmış ölçüm teknolojisi ve günümüzün şeker analizi için gerekli kritik özelliklerini sağlar.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Rudolph Research ürünleri sizlere laboratuvarınızda verimliliği artırmak için birçok laboratuvar otomasyonu seçeneği sunmaktadır. Numuneler Peristaltik Pompa, Rudolph Easy Clean Sistemi veya tam otomatik AutoFlex R837 sistemi aracılığıyla bir veya birden fazla cihaza iletilebilir.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Alkol konsantrasyonu, gizli alkol, aromalı alkollü içkilerde, ölçümü oldukça zorluklarla karşılaşılan konulardan biridir. Alkol üreticileri, hükümet ölçüm ve etiketleme yönergelerine uygun bir ürün yapma yükümlülüğü ile birlikte stabil bir ürün üretmenin tüm gerekliliklerine sahiptir.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Sağlık uzmanlarının yaklaşık %15’i, kariyerlerinin bir noktasında uyuşturucu bağımlılığı sorununa katkıda bulunmak için uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele ettiğinden, uyuşturucu diversiyon testi gereklidir. VerilinkRx Hastane Refraktometresi hastane ve laboratuvarların spesific ihtiyaçlarına nokta atış çözümler sunmaktadır:

194x228 ÜRÜN GRUBU

Şeker içeren meyve sularının berraklaştırılması için Şeker Endüstrisinde kullanılan Kurşun Subasetatın ciddi çevre ve sağlık sorunlarına neden olması ile kurşunsuz, biyolojik olarak parçalanabilen, toksik olmayan OCTAPOL® adlı tescilli ürün geliştirilmiştir.