• {{items.Adi}}

Plastik Tanımlama

Yakın Kızılötesi Spektroskopisi (NIR), hem üretim hem de geri dönüşüm sırasında polimerlerin tanımlanması için güçlü bir araçtır. MicroNIR Onsite-W, acemi operatörlerin bile çeşitli plastik türlerini bir saniyeden kısa sürede hızlı bir şekilde tanımlamasını sağlayan sağlam, elde taşınabilir bir çözüm sunar.

MicroNIR® Onsite-W için polimer identifikasyon tanımlaması.

MicroNIR Onsite-W, VIAVI Solutions® yenilikçi, ultra kompakt bir spektrometredir. Entegre pil, düğme ve Bluetooth kablosuz iletişimi ile Onsite-W, fabrikada veya sahada mobil malzeme analizi için ideal bir çözümdür. MicroNIR Onsite-W piyasadaki en küçük tam entegre NIR spektrometresidir veKatı hal VIAVI doğrusal değişken filtre (LVF) teknolojisi ile donatılmıştır. Hareketli parça veya optik fiber içermeyen ve IP65/IP67 toz/su giriş derecelerine sahip olan bu cihaz, çok çeşitli malzeme karakterizasyon uygulamaları için tasarlanmıştır.

Onsite-W, iOS veya Android cep telefonu kullanarak uzaktan numune tanımlamaya yönelik yeni VIAVILab mobil çözümümüzle birlikte sunulmaktadır. VIAVILab Suite üç
bileşen içerir:

- Mobil uygulama
- Web uygulaması
- Web tabanlı kemometrik modelleme paketi Mobil uygulama, plastik numunelerin gerçek zamanlı olarak taranmasını ve tanımlanmasını sağlayan basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Avantajlar
• Hızlı, gerçek zamanlı, tahribatsız yakın kızılötesi malzeme analizi
• Tek elle kullanım için kablosuz, kompakt, sağlam ve ergonomik tasarım
• Tek tıklamayla veri toplama için çok işlevli düğme
• Çalışma süresine sahip dahili, şarj edilebilir Li pil 10 saatten fazla
• Islak ve tozlu ortamlarda kullanım için IP65 ve IP67 sınıfı
• MicroNIR örnekleme aksesuarları ile uyumlu
• iOS ve Android için Mobil Uygulama ve Web Uygulaması ile VIAVILab Suite

VIAVI Solutions, "büyük beşli", PE (HD ve LD), PP, PS, PET ve PVC dahil olmak üzere 50 farklı plastik türünü tanımlamak için bir tanımlama kütüphanesi algoritması geliştirmiştir.

**Detaylı bilgi için, Uygulama Notunu İndirin
 

{{items.Soru}}