• {{items.Adi}}

ProxiMate IP69 Yeni Nesil NIR Cihazı

Buchi ProxiMate, gıda ve yem endüstrisi için dayanıklı, kompakt ve kullanımı kolay At - Line olarak kullanılan güçlü, kompakt ve kullanımı kolay bir NIR cihazıdır. Üretimdeki duruşları minimize ederek hızlı kalite kontrol sağlar. IP69 koruma sınıfı ile, laboratuvar dışı koşullarda dahi yüksek performans ve sistem ömrü sunar. Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Geniş kapsamlı hazır kalibrasyon paketleri sayesinde tüm analizleriniz için uygundur. ProxiMate, en olumsuz koşullarda etkili şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ölçümler sıcaklık veya nem dalgalanmalarından etkilenmez. Enstrüman, sonuçların hemen öğrenilmesi gereken yere yerleştirilebilir: önr; üretim hattının hemen yanında. IP69 endüstriyel korumalı ProxiMate, en sıkı hijyen standartlarını bile karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Su geçirmez ve paslanmaz çelik muhafazalıdır. Dokunmatik ekran, diğer BUCHI ürünlerinin kanıtlanmış arayüz mantığını takip ederek, herkesin metotlarını oluşturmasını, numuneleri test etmesini veya tercihlerini kaydedebilmesini sağlar. AutoCal kalibrasyon geliştirme ve kalibrasyon güncellenmesini kolaylaştırır. NIR ölçümlerini opsiyonel olarak VIS ( Visible ) dedektör ile genişletilerek, bir çok gıda numunesinde Visible dalga boyuna duyarlı parametreler dışında; önemli bir kalite kontrol parametresi olan renk ve görünüm ölçülebilir. Hijyenik Dizayn Gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilen ProxiMate, keskin kenarları veya boşlukları olmayan düz yüzeylerle tasarlanmıştır. Bu tasarım, bakteri üremesini teşvik edebilecek madde birikim riskini doğal olarak azaltır ve gıda hijyeni ajansı HALAG tarafından değerlendirilip onaylanmıştır. Fabrika standardizasyonu, eski veri entegrasyonu ve ağ oluşturma seçenekleri, ProxiMate'i kapsamlı süreç kontrolü için ideal araç haline getirmektedir. Data kütüphanesi transferi sağlanabilir, üretim kontrol sisteminize standart RJ - 45 ağ kabloları, Wi-Fi veya bluetooth üzerinden bağlayarak üretim sürecinizin gerçek zamanlı kontrolü mümkündür, tüm ProxiMates cihazları fabrika çıkısınta standardize edilebilir. ProxiMate, farklı ürün tipi ve analizleriniz için en uygun olanı seçmenize olanak tanıyan çeşitli seçenekler sunar. Örnek türü çeşitliliğine göre farklı analitik yaklaşımlar gerekebilir. ProxiMate, en iyi çözümü sağlayabilmek için, üstten ( down-view ) veya alttan ( up view ) ölçüm yapabilmenize olanak sağlar. Örnekler manyetik olarak sürücü tarafından döner, analiz tamamlandığında ise temizlik çok kolaydır.

Gıda ve Yem Endüstrisi için IP69 Koruma Sınıfında Haiz; Dayanıklı, Kompakt ve Kullanımı Kolay Yeni Nesil NIR Cihazı.

Genel Örnek Çeşitleri;
Yoğurt, Peynir, Tereyağı, Süt Tozu, Dana Eti, Tavuk Eti, Balık, Sosis, Buğday, Arpa, Mısır, Öğütülmüş tahıllar, Buğday unu ve İrmik gibi tam tahılları içerir.
Ham ve rafine edilmiş Palm yağı, Zeytinyağı, Ayçiçek yağı, Küspeler, Margarinler artı diğer bitkisel yağlar ve hayvansal yağlar.
Mixed ve bitmiş yem ( geviş getiren, kümes hayvanları ve diğerleri ), Yem Ham maddeler, Yağlı tohum küspeleri, Tahıllar, Kabuklar, Kepek.
Kimya endüstrisi spesifik uygulamaları 
 

{{items.Soru}}

Cannabis İşleme İş Akışı

Canabis iş akışı posterimizi Türkçe olarak formu doldurarak indirebilirsiniz.

NIR Analizi: Yatırım Getirisini Değerlendirin

Hızlı, tahribatsız ve çevre dostu bir şekilde numunelerin kimyasal bileşimini ve fiziksel özelliklerini öğrenmek ister misiniz? NIR (Yakın Kızılötesi) analizi işte tam da bunu yapıyor. Ancak teknoloji maliyetleri bazen yatırım kararını geciktirebilir. İşte bu noktada size yardımcı olacak ücretsiz kılavuz kitabımızı incelemelisiniz! 

Kılavuzumuz size şunları sunuyor:

✅ NIR ile İlgili Maliyetler
✅ Yatırım Getirisini Etkileyen Faktörler
✅ BUCHI'nin Benzersiz AutoCal İşlevi
✅ NIR'ın Zaman İçinde Maliyet Amortismanı

NIR, sizin için uygun bir yatırım mı? Bu kılavuzla bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.