• {{items.Adi}}

R-80 Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör R-80, BUCHI'nin yüksek kalite standartlarını karşılayarak laboratuvar alanının en verimli kullanımını sağlayan uygun fiyatlı ve çevre dostu bir çözümdür. Piyasadaki en küçük Rotavapor® olan Rotavapor® R-80'in kompakt tasarımı sayesinde, laboratuvar alanınızı optimize edin. R-80'in kullanıcı arayüzü, R-80'i en uygun şekilde konumlandırmanıza olanak tanıyan 90°'e kadar dönebilen bir arayüze sahiptir. Bu, tüm distilasyon parametrelerine doğrudan erişim ve kontrol sağlarken Rotary Evaporatör R-80'i en iyi şekilde yerleştirmenize olanak tanır.

Rotary Evaporatör R-80'i tanıyın, şimdiye kadar üretilmiş en enerji verimli Rotavapor® ve piyasadaki en kompakt Rotavapor®.

Rotary Evaporatör R-80 Teknik Özellikleri;

Buharlaşma şişesi boyutu:
50–1000 mL
Kaplama alanı (G x D):
345x585mm
Banyo Sıcaklığı:
+20 ° C …+ 95 ° C
Sıcaklık Göstergesi:
Digital
Dönüş Hızı:
10…330 rpm
Dönüş Göstergesi:
Digital
Asansör Sistemi:
Manuel
Kondanser Tipi:
Dik Tip
Isıtma Gücü:
1.000 Watt
Maksimum Çalışma Kapasitesi:
1.000 ml
Vakum Kontrolü:
Opsiyonel Digital yada Manuel
Soğutma Kontrolü:
Opsiyonel Harici Sirkülatör ile
 

Kompakt kablosuz ısıtma banyosu, boşaltma ve yeniden doldurma sırasında sorunsuz taşıma sağlar ve buharlaştırmalı cam eşyalarınıza uyacak şekilde yatay olarak ayarlanabilir. Çok yönlü ısıtma banyosu, 1 L'ye kadar olan şişe boyutlarını barındırır ve maksimum 95 °C çalışma sıcaklığı sayesinde su banyosunun karşılayabileceği uygulamalar için uygundur.

Rotary Evaporatör R-80'in kompakt ısıtma banyosuyla tasarımı, ısı atığını en aza indirir ve enerji tüketimini azaltır. Bu sadece size para kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda daha yeşil bir geleceğe katkı sağlar. Daha çevre dostu laboratuvar uygulamalarına doğru yapılan yolculuğumuza katılın.

{{items.Soru}}