• {{items.Adi}}

Tablet Sertlik Cihazı ezTAB500

Cihaz içerisinde dahili 40 birimli Dot Matrix Yazıcı mevcuttur.

ezTab500 Sertlik Test Cihazı, 500N kapasiteli olup, tabletlerin "Kalınlığı, Çapı, Sertliği, Ağırlığı ve Genişliğini" parametreleri olmak üzere 5 parametreli bir Tablet Sertlik test cihazıdır.

Cihaz, USP < 1217 > ve EP < 2.9.8 > ile tamamen uyumludur.

Kalınlık, çap, ağırlık, genişlik ve sertlik değerleri LCD ekranda takip edilebilmektedir.

0,5 - 40 mm, aralığındaki ölçümü + / - 0.06 mm doğruluk ile test etmektedir. mm / inç arasında aynı çalışma mekanizması geçerlidir. 

Dakikada yaklaşık 6 - 10 tablet test edilebilmektedir.

Kalibrasyon Prosedürü: 10 mm referans bloğu ve 10 kg referans ağırlığı ( sertifikalı ) gerekir.

Yük hücresi Doğrusallığı: Sertifikalı ağırlık 5, 10, 15 kg ile kalibrasyon yapılmalıdır.

RS - 232 arayüz bağlantısı ile Sartorius, Mettler Toledo ve Shimadzu markalı harici terazi bağlantısı yapılabilir.

ARALIK AŞIMI UYARISI: Tablet veya numune, testi devam ettirme veya durdurma seçeneğiyle birlikte tanımlanan sertlik aralığının üzerindeyse "UYARI" görüntülenir.

{{items.Soru}}

Ekstraksiyon üniteleri için Chiller soğutma gruplarını değerlendirmek için kapsamlı bir kılavuz.

BUCHI resirkülasyonlu soğutucular, döner buharlaştırıcılar, paralel buharlaştırıcılar, Kjeldahl ve ekstraksiyon üniteleri gibi soğutma sıvısı akışı gerektiren laboratuvar ekipmanlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Su tüketimini ve maliyetleri azaltmak için musluk suyu yerine devridaim yapan soğutucu kullanılması tavsiye edilir.
FatExtractor E-500 ve UniversalExtractor E-800, soğutucu akışının otomatik başlatılması ve durdurulmasıyla F-30x serisinin devridaim soğutma grubu ile iletişim kurabilir. Bu kılavuz, FatExtractor E-500 veya UniversalExtractor E-800'ünüz için ideal devridaim soğutma grubunu seçmenize yardımcı olacaktır. En iyi resirkülasyonlu soğutucunun nasıl değerlendirileceği kriterleri ve her uygulama için termal yükü tahmin etmek için bir ampirik formül, örneklerle açıklanmış ve açıklanmıştır.