• {{items.Adi}}

Verilink Rx

Sağlık uzmanlarının yaklaşık %15’i, kariyerlerinin bir noktasında uyuşturucu bağımlılığı sorununa katkıda bulunmak için uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele ettiğinden, uyuşturucu diversiyon testi gereklidir. VerilinkRx Hastane Refraktometresi hastane ve laboratuvarların spesific ihtiyaçlarına nokta atış çözümler sunmaktadır:

İlaç ve Uyuşturucu Diversiyon Testi için VeriLinkRx

- VeriLinkRx ile hastane eczanesine iade narkotik maddelerin test edilmesi, personeli gizlice değiştirilmiş veya tedavi edici olmayan dozaj seviyeleri konusunda uyarır.

- VeriLinkRx Morfin, Hidromorfon, Oksikodon, Fentanil ve diğer narkotik maddelerdeki seyreltmeler veya yerine başka ilaç konanlar için olası uyuşturucu diversiyon testler kullanılabilir.

- Biyometrik tarama, denetim izleri, şifreler ve tanık belgeleri gibi gözetim kontrolünün var olan zincir önlemleri, narkotik maddelerin gizlice değiştirilmeden ve seyreltilmeden hastane eczanesine iade edilmesini sağlamak için yeterli değildir.

- Rudolph’un VeriLinkRx gibi bir analitik metodu, gerçek narkotik maddenin hastane eczanesine iade edildiğini doğrulamak için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözümdür.

- Dış kaynaklı laboratuvar testleri, günlük olarak uygulanan, iade narkotik maddelerin test edilmesi için çok yavaş ve pahalıdır.

Neden 200 – 1.000 $ Bantında El Tipi Refraktometre Yeterli Olmaz?

Elde tutulan refraktometrelerin performansı sınırlıdır. Çünkü pahalı olmayan bileşenleri sıcaklık ve numune koşulları ile sonuçlarda kaymalar yaşanır ve dalgalanır. El tipi refraktometreler, 10° ve 11° Brix gıda ürününü ayırt edebilir. Ancak Fentanil ve su gibi maddeler arasındaki Kırılma İndisi farkını ayırt etmek için gerekli kırılma indisi doğruluğuna ve sıcaklık kontrol stabilitesine sahip değildirler.

VeriLinkRx, Rudolph tarafından USP<831> gibi katı ilaç standartlarına dayanan teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. Kanıtlanabilir ± 0.000005 tekrar edilebilirliğini karşılayan VeriLinkRx oldukça kararlı bir ölçüme ve ölçümden önce numune sıcaklığını 20°C ± 0.01°C’ye kadar stabilize ederek sıcaklık hatalarını ortadan kaldıran sıcaklık kontrol sistemine sahiptir.İşletim sistemi ve kullanıcı ara yüzü, katı farmasötik uyumluluk kriterlerine göre tasarlanmıştır.

Rudolph, hastane ve eczaneler için nispeten yeni olmasına rağmen, ilaç kalite kontrolü için laboratuvar cihazları üretimi konusunda 60 yıllık bir geçmişe sahiptir

İade Numuneleri İzlemek İçin Uygun Fiyatlı Uyuşturucu Diversiyon Test Sistemi

VeriLinkRx, hastane eczanesine iade edilen narkotik numunelerin izlenmesi için pratik bir çözüm sunar. Kolay ve hızlı bir ölçüm, personeli iade numunenin başlangıçta dağıtılanla eşleşmediği konusunda uyaracaktır. Yüksek doğrulukta bir kırılma indeksi ölçümü kullanarak, eczane personeli olası ilaç saptırma veya gizlice değiştirme vakalarına karşı hızlı bir şekilde uyarılabilir. Bir kez uyarılan yönetim, daha fazla 3. taraf testinin yapılması gerekip gerekmediğine karar verebilir. Böylece VeriLinkRx® hastanelere yalnızca dağıtılan narkotik maddelerin fiziksel şişelerini değil, aynı zamanda gerçek içerikleri de izlemek için bir sağlam bir yöntem sunar.

- Yüksek hacimli, düşük maliyetli bir varsayım testidir

- Zaman – 60 saniyelik örnekleme zamanı sunar

- Numune – Sadece 200 mikro litre yeterlidir

- Vardiya, departman ya da kişi bazında denetleme – İade edilen narkotik maddeler rutin ya da rastgele test edilebilir ve sapmalar kayıt altına alınabilir.

- Teknisyen ve eczacılar tarafından kolay kullanım – Kısa bir eğitim yeterlidir

- Tesisinizde özel bir ilaç kütüphanesi oluşturma imkanı sunar

Güvenli Veri Yedekleme

VeriLinkRx tek başına veya ağ modunda kullanılabilir. Bağımsız modda kullanıldığında, tüm veriler otomatik olarak harici bir sürücüye yedeklenir. Ağ modunda kullanıldığında tüm veriler bir ağa yedeklenir. Tüm veri depolama seçenekleri için bakınız: Refraktometre Veri Depolama

VeriLinkRx Uyuşturucu Diversiyon Testi,
Hastanenin Eczane İş Akışına Kolayca Entegre Edilir

- VeriLinkRx ile iade narkotik ilaçların test edilmesi sadece birkaç saniye sürer.

- Hastane eczacıları, bir denetim veya anlık kontrol rutini ekleyerek VeriLinkRx®’i iş akışlarına entegre edebilir.

- Denetimler, bireysel personel, vardiyalar veya departmanlar için yapılabilir: İade narkotik maddeler rutin veya rastgele test edilebilir ve sapmalar not edilebilir.

- Geçmiş VeriLinkRx verilerinin incelenmesi, araştırma veya daha fazla eylem gerektiren kalıpları gösterebilir.

Daha fazla eylem şunları içerebilir:

1. Şüpheli numunelerin araştırılması
2. Üçüncü taraf testi
3. Bireysel personel, vardiya veya departmanlar için idrar testi

Uyuşturucu Diversiyon Testi, Gözetim Zinciri Programınızın Parçası Haline Gelir

- Uyuşturucu diversiyonu ile mücadele için yüksek hacimli, düşük maliyetli bir yol

- Gerekli ölçüm süresi – 10 saniye

- Numune hacmi – 200 mikrolitre

- Ölçüm bilgileri; doğrulanabilir sonucu, hasta kimliği, sağlık personeli, saat ve tarih ile birlikte aranabilir ve dışa aktarılabilir bir veri tabanında saklanır

- VeriLinkRx, minimum eğitim ile kullanımı kolaydır

- Tesisinizdeki her ilaç için bir temel ilaç referans kitaplığı oluşturulabilir

- VeriLinkRx, Fentanyl’in seyreltildiğini algılar

{{items.Soru}}