Erime Noktası

194x228 ÜRÜN

Erime / Kaynama Noktası Tayin Cihazı M - 565, numunenizin erime ve kaynama noktalarının tam otomatik olarak belirlendiği bir sistemdir. Sistem, sahip olduğu video kamera, analizi anlık olarak takip eder. Faz geçişini gözlemleyen renkli bir ekran vardır ve video işlevi, erime / kaynama noktasının hassas bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

194x228 ÜRÜN

Erime / Kaynama Noktası Tayin Cihazı M - 560, numunenizin erime ve kaynama noktalarının manuel (görsel) olarak belirlediğiniz bir sistemdir. Sezgisel kalibrasyon ve doğrulama prosedürleri ile birlikte , cihaz içerisindeki bir büyüteç merceğinden, numunenizin faz geçişinin kolaylıkla gözlemleyerek analizi gerçekleştirerek son derece hassas ölçümler sağlarsınız.

194x228 ÜRÜN

Erime / Kaynama Noktası Tayin Cihazı M - 565, Melting Point Monitor yazılım programı ile entegre bir şekilde çalışabilir. M - 565, USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanarak analizinizi daha hassas bir hale getirip, raporlama ile Kalite Kontrol seviyenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

194x228 ÜRÜN

Numunelerinizin, M - 565 Erime / Kaynama Tayin Cihazında analize hazır olması için, Buchi Kapiler Tüplerine hızlı ve yüksek verimlilikte yüklenmesine olanak veren M - 569, analizlerinizde yüksek tekrarlanabilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.